poradenská linka dTest 299 149 009 předplatné časopisu dTest

dTest: Prodloužení registrace do „Chci sluneční energii“

1.3.2019

Vzhledem k velkému zájmu českých domácností jsme prodloužili možnost registrace do kampaně Chci sluneční energii do 15. března 2019.

V tuto chvíli máme téměř 13 000 registrovaných zájemců. Registrace je pro zapojené domácnosti nadále zdarma a k ničemu je nezavazuje. Záleží pouze na nich, zda budou chtít vítěznou nabídku využít pro svou nemovitost. K registraci slouží jednoduchý formulář na www.ChciSlunecniEnergii.cz, do kterého stačí zadat několik základních údajů.

„Zájem o kampaň Chci sluneční energii předčil naše očekávání, proto jsme se rozhodli prodloužit možnost se zaregistrovat ještě do poloviny března. Jednání s prvními dodavateli fotovoltaických systémů jsme již zahájili. Oslovíme více dodavatelů, abychom mohli vyhovět zájemcům z různých krajů České republiky. Věříme, že se nám podaří získat vstřícné a férové podmínky pro zapojené domácnosti,“ říká ředitelka spotřebitelské organizace dTest Eduarda Hekšová.

Kampaň Chci sluneční energii spočívá v hromadném nákupu fotovoltaických panelů včetně příslušenství a souvisejících služeb. Jde o neziskový projekt podpořený Evropskou unií, jehož se mohou zúčastnit domácnosti z celé ČR. Cílem je dojednat výhodnější podmínky a zprostředkovat tak spotřebitelům levnější a ekologičtější energii. Účastníci mohou navíc získat státní dotaci v programu Nová zelená úsporám.

Více informací lze najít na webových stránkách www.ChciSlunecniEnergii.cz.

Kontakt pro média:

Kristýna Kuncová, kuncova@dtest.cz, tel.: +420 604 556 874


dTest, o.p.s. je největší českou spotřebitelskou organizací, která v ČR působí již od roku 1992. Je vydavatelem spotřebitelského časopisu dTest, na jehož stránkách jsou publikovány výsledky nezávislých a objektivních testů produktů, varování před nebezpečnými a zdravotně závadnými výrobky, informace o spotřebitelských právech a rady, jak tato práva účinně uplatňovat. dTest je součástí mezinárodní organizace International Consumer Research and Testing (ICRT) a evropské spotřebitelské organizace BEUC.

Poradenská linka časopisu dTest – 299 149 009 – je v provozu každý pracovní den od 9 do 17 hodin a spotřebitelé na ní mohou konzultovat s právními poradci časopisu dTest nejrůznější spotřebitelské problémy, a to za cenu běžného tarifu volání. Od spuštění v roce 2010 této možnosti využily již desetitisíce spotřebitelů a poradenská linka časopisu dTest se tak stala první a nejvyhledávanější cestou k řešení potíží, se kterými se zákazníci na trhu setkávají.

Související tiskové zprávy